Potrzebujesz indywidualnej konsultacji?

 

Jeśli chcesz ruszyć z miejsca, nie wiesz, jak dalej pokierować swoim życiem, albo stoisz przed trudnym życiowym wyborem czy wyzwaniem - teraz możesz ze mną o tym porozmawiać 1-1 także bez zapisywania się na pełny program coachingowy.

Konsultacja indywidualna to wyjątkowa okazja, abyśmy wspólnie przyjrzeli się Twojej sytuacji i poszukali najlepszego kierunku dalszego działania. 

Video Poster Image
Tak, chcę się umówić

"Czuję jak moje życie się zmienia"

"Od kilku tygodni czuję, jak moje życie się zmienia. Schudłam 4 kilogramy, co przez lata stanowiło wyzwanie nie do przejścia. Czuję, że żyję klarowniej, sensowniej, jestem spokojniejsza, a co najważniejsze, czuję się po prostu szczęśliwsza."

Anna Urbańska, neurocoach, autorka 8 książek

Dlaczego warto

Przez lata próbowałem sam radzić sobie z problemami i samodzielnie planować własny rozwój. 

Jednak dopiero kiedy zdecydowałem sie zaufać doświadczonym ekspertom, odkryłem jak bardzo spojrzenie z zewnątrz potrafi rozjaśnić mi w głowie i pokazać mi możliwości, którycz wcześniej zupełnie nie dostrzegałem.

Indywidualna Konsultacja Online to 30 minutowe spotkanie na żywo w aplikacji Zoom, na którym wspólnie przyglądamy się Twojej sytuacji i szukamy w nich nowych możliwości.

Człowiek przyzwyczaja się do swojego widzenia własnej sytuacji. Życzliwy głos doświadczenia pomaga to przełamać.

To propozycja dla osób, które bardzo chcą ruszyć do przodu, ale nie wiedzą od czego zacząć albo dopiero zaczynają szukać swojej własnej drogi.

Czas tylko dla Ciebie!

To jedyna okazja, kiedy przez pełne 30 minut zajmuję się wyłącznie Twoim życiem, bezpośrednio i bez udziału innych osób.

Nagranie video!

Jeśli chcesz, spotkanie może zostać nagrane, a video otrzymujesz w pakiecie. Przyda się, kiedy zechcesz do czegoś wrócić.

Ty wybierasz termin!

Zamawiając konsultację, otrzymasz link do mojego kalendarza z możliwością zarezerwowania dogodnego terminu.

Chcę się umówić

Indywidualna konsultacja online w aplikacji Zoom, czas trwania 30 minut, cena 299 PLN. Ty wybierasz termin. Liczba miejsc ograniczona.

ZAMAWIAM

"Wreszcie spotkałam"

"Łaknę mądrości, spójności i autentyczności - jak kania dżdżu. I wreszcie spotkałam - w osobie Krzysztofa Litwińskiego. Do tego w parze ze świetnym storytellingiem."

Aleksandra Laudańska, wolniodmetryki.pl

Tylko teraz za 299 PLN

Tylko teraz możesz zamówić taką  indywidualną konsultację w cenie tylko 299 PLN (30 minut).

Z zasady indywidualnie pracuję tylko z uczestnikami elitarnego programu Certified High Performance Coaching™ (Od 30000 PLN).

Konsultacja Indywidualna to jedyna poza Programem okazja, by popracować ze mną teraz indywidualnie za ułamek tej kwoty. 

Konsultacja pozwoli Ci też się przekonać, jak wygląda indywidualna praca z coachem/mentorem - zanim wybierzesz któryś z moich programów szkoleniowych.

Liczba miejsc ograniczona.

Chcę się umówić

Indywidualna konsultacja online w aplikacji Zoom, czas trwania 30 minut, cena 299 PLN. Ty wybierasz termin. Liczba miejsc ograniczona.

ZAMAWIAM

"Wtedy zaczął się przełom..."

"Zanim dotarłam do Ciebie, przewaliłam dziesiątki pseudokołczów i aspirujących do bycia coachem „dzieciaków”, które raczej robiły więcej złego niż dobrego. Gdy natrafiłam na Twoje filmy, pełne spokoju, poukładania i ogromu wiedzy, leciałam jeden po drugim, na początek dnia. Wtedy zaczął się przełom."

Roksana Głowińska, Rzeszów

Chcę się umówić

Indywidualna konsultacja online w aplikacji Zoom, czas trwania 30 minut, cena 299 PLN. Ty wybierasz termin. Liczba miejsc ograniczona.

ZAMAWIAM